Меню сайту

Пенсійне забезпечення: інформує управління Пенсійного фонду України в м. Херсоні

 Досить жити і мислити одним днем

Легалізація  трудових відносин та заробітної плати на сьогодні не втрачає своєї актуальності під час працевлаштування громадян.

Значна частина роботодавців усвідомлюють її важливість і працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які намагаються отримати якомога більший прибуток, ухиляючись від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин. 

Так  робочими групами з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, в яких беруть участь спеціалісти управління Фонду  міста Херсону, за 6 місяців поточного року  проведено 72 рейди, під час яких обстежено 648 суб’єктів господарювання. Виявлено 110 неоформлених  найманих працівників, з якими оформлено трудові відносини та за яких сплачено 64 тис. грн. єдиного внеску. За інформаційними відомостями  управління Фонду, 121 суб’єкт  господарювання  розглянуто на комісіях з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення стосовно виплати заробітної плати працівникам на рівні або менше мінімальної. У результаті спільних дій  на цих суб’єктах господарювання кількість застрахованих осіб, яким заробітна плата нараховувалась менше мінімальної, з початку поточного року скоротилась на  141 особу.

В черговий раз  звертаємся до  громадян, які прагнуть бути соціально- захищеними та впевненими у завтрашньому дні – вимагайте від своїх роботодавців дотримання  законодавства при працевлаштуванні та нарахуванні заробітної плати, не погоджуйтесь на виплату заробітної плати в “конвертах”.  

  

Половинка Ірина Анатолівна

заступник начальника відділу забеспечення

 наповнення бюджету №2 фінансово-економічног

управління головного управління

Пенсійного фонду України в Херсонській області

 

 

НА ПОСТІЙНОМУ КОНТАКТІ - «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В МІСТІ ХЕРСОНІ Шановні мешканці міста! Будь-яку оперативну інформацію з питань масового перерахунку пенсій 3 01 вересня 2015 року, у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму, а також інших питань пенсійного забезпечення Ви можете отримати щоденно протягом дня з 8.00 до 17.15, в п’ятницю – з 8.00 до 16.00 (без перерви на обід) за телефоном “гарячої лінії” управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні (0552) 42-95-71, головного управлінні Пенсійного фонду України в Херсонській області – (0552) 35-39-02 та управління “військових” пенсій (0552) 45-39-38. Звертайтесь і наші спеціалісти нададуть кваліфіковану допомогу та допоможуть розібратися у законодавчих новаціях.