Меню сайту

Привітання голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Анатолія Толокнова

ШАНОВНІ  ХЕРСОНЦІ!

       Вітаю вас на офіційному  вебсайті Дніпровської районної у місті Херсоні ради та її виконавчих органів!

      Наш сайт ми створили з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної у місті ради та її виконавчих органів, відповідальності та звітності перед громадою, а також для забезпечення права херсонців (і не тільки) на отримання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органу місцевого самоврядування.

Ми докладаємо зусилля, щоб вебсайт став більш привабливим та зручним для користувачів, а також більш функціональним в управлінні. Через користування ним наближаємо можливість отримання оперативної інформації та соціальних послуг із залученням Порталу IGOV.

 Оновлено сторінки районної ради для користувачів соціальних мереж. Завдяки втіленим змінам та удосконаленню, наш сайт став зручним у користуванні та актуальним, про що свідчить збільшення відвідувань за день. В новостійній стрічці сайту ми інформуємо про роботу депутатського корпусу, колегіально-дорадчих органів ради та її виконавчого комітету, органів самоорганізації населення, новини у різних сферах життєдіяльності району, про культурні і спортивні події, масові заходи, що відбуваються в районі і місті. В інформаційному просторі  ми співпрацюємо з іншими органами місцевого самоврядування, органами державної влади, правоохоронної системи, благодійними Фондами і неурядовими громадськими організаціями.

Вибори до місцевих рад, що відбулися у жовтні 2020 року, потребують оновлення інформаційної складової щодо новообраних депутатів районної у місті ради VIII скликання, членів виконавчого комітету, усіх нормативних документів та матеріалів, регламентуючих роботу районної ради та її виконавчих органів тощо, що потребує певного часу. Ми над цим зараз працюємо.

Щиро сподіваюсь, що інформаційний ресурс нашого вебсайту допоможе вам знайти потрібну і корисну інформацію, а ми будемо працювати для того, аби інформаційний сайт Дніпровської районної у м. Херсоні ради був корисним усім городянам, представникам громадських організацій, політичних партій, засобів масової інформації, підприємцям, домогосподаркам, студентам і школярам.

Успіхів вам! Сподіваюсь, що кожен відвідувач нашого сайту знайде для себе

потрібну і корисну інформацію!

 

З повагою, голова Дніпровської районної

 у м. Херсоні ради VIII скликання

Анатолій ТОЛОКНОВ