Меню сайту

Привітання голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислава Кондратова

ШАНОВНІ  ХЕРСОНЦІ!

Вітаю вас на офіційному  вебсайті Дніпровської районної у місті Херсоні ради та її виконавчих органів!

      Наш сайт ми створили з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної у місті ради та її виконавчих органів, відповідальності та звітності перед громадою, а також для забезпечення права херсонців (і не тільки) на отримання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органу місцевого самоврядування.

Ми докладаємо зусилля, щоб вебсайт став більш привабливим та зручним для користувачів, а також більш функціональним в управлінні. Через користування ним наближає моможливість отримання оперативної інформації та соціальних послуг із залученням Порталу IGOV.

 Оновлено  сторінки районної ради для користувачів соціальних мереж. Завдяки втіленим змінам та удосконаленню, наш сайт став зручним у користуванні та актуальним, про що свідчить збільшення відвідувань за день.

       В новостійній стрічці сайту ми інформуємо про роботу депутатського корпусу, колегіально-дорадчих органів ради та її виконавчого комітету, органів самоорганізації населення, новини у різних сферах життєдіяльності району, про культурні і спортивні події, масові заходи, що  відбуваються в районі і місті. В інформаційному просторі  ми співпрацюємо з іншими органами місцевого самоврядування, органами державної влади, правоохоронної системи, благодійними Фондами і неурядовими громадськими організаційми.

Щиро сподіваюсь, що цей Інтернет-ресурс допоможе вам знайти потрібну і корисну інформацію, а ми будемо працювати для того, аби інформаційний сайт Дніпровської районної у м. Херсоні ради був корисним усімг ородянам, представникам громадських організацій, політичних партій, засобів масової інформації, підприємцям, домогосподаркам.

Успіхів вам! Сподіваюсь,  що кожен відвідувач нашого сайту знайде для себе

потрібну і корисну інформацію!

 

З повагою, голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради

                                                                                                  Владислав КОНДРАТОВ