Меню сайту

Кадрова робота

У виконавчих органах Дніпровської районної у м. Херсоні ради продовжується проведення системних заходів щодо виконання та дотримання вимог чинного законодавства  України  з питань проходження  служби   в органах місцевого самоврядування.

          З метою підвищення ефективності діяльності та відповідальності виконання посадовими особами покладених на них обов’язків і завдань, у лютому-березні поточного року проведено щорічну оцінку за 2019 рік  66 осіб  (15 керівників структурних підрозділів та 51 спеціаліст).  Відповідно до  Порядку проведення за результатами самооцінювання і оцінювання безпосередніми керівниками  посадовим особам  виставлені  підсумкові  оцінки: «висока» - 33 особам, «добра» -31, «задовільна» - 2.  У порівнянні з попереднім звітнім періодом кількість посадовців, які отримали оцінку «висока», збільшилася (2019 – 19). Результати щорічної оцінки посадових осіб враховувались керівниками структурних підрозділів під час розгляду питань щодо просування по службі, присвоєнні чергових рангів, встановленні передбачених законодавством премій та надбавок.

         Підвищили свою кваліфікацію 6 посадових осіб, з них: в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності – 2 особи,  в Обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації  працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування при Херсонській обласній  державній адміністрації – 2 особи, на  спеціалізованих тренінгах-семінарах пройшли навчання за професійними напрямками - 2 особи. До магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»  при Херсонському національному технічному університеті вступили 7 осіб, продовжують навчання за цією спеціальністю – 2 посадові особи, успішно закінчили та отримали диплом магістра - 4 особи.

         Відповідно  до  постанови  Кабінету  Міністрів України від 06.02.2019  № 106 «Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад», бюджетом району у місті на 2020 рік було передбачено 362тис.297грн. (2% фонду оплати праці) на підвищення кваліфікації 10 посадових осіб виконавчих органів ради за короткостроковими і довгостроковими програмами з урахуванням потреб, з яких було витрачено     4923 грн. на навчання спеціаліста з питань проведення тендерних закупівель. Введення жорстких карантинних обмежень з метою попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19 у березні 2020 року згідно із Постановою Кабінету Міністрів від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2», наступне його продовження до кінця поточного року внесло корективи у навчальні плани, змусивши перенести навчання визначених посадових осіб на наступний рік, передбачені на навчання кошти повернуті до бюджету міста.

         У лютому 2020 року, на виконання рішення виконавчого комітету від 11.10.2019 № 209 , уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету, управління праці та соціального захисту населення районної ради ШИЛО Ю., ТРОФИМІШИНОЮ О. проведено тренінгове заняття  з питань електронного декларування посадовими особами відомостей про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. До 01 квітня поточного року всі працівники, які є суб’єктами декларування, заповнили та подали електронні декларації за 2019 рік на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції.

         Вчасно сформований  кадровий резерв  на посади керівників та спеціалістів  виконавчих органів районної ради, їх структурних підрозділів, який переглядається та затверджується щороку у грудні,  всього зараховано 49 осіб,  робота за їх особистими річними планами, затвердженими безпосередніми керівниками виконавчих органів, дозволила перевести на вищі посади - 3 особи.                                                 

         Згідно зі статтею 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», за сумлінне виконання службових обов’язків присвоєно чергові ранги 7 посадовим особам.

За сумлінну працю та високий   професіоналізм грамотами та подяками  вищестоящих органів влади відзначені 6 посадових осіб, грамотами та подяками голови районної у місті ради - 16 посадових осіб.

          Протягом 2020 року підготовлено 378 розпоряджень голови районної ради з кадрових питань.

Розпорядження голови районної ради від 15.11.2021 №354-к "Про перенесення робочих днів у 2022 році"

Розпорядження голови районної ради від 15.11.2021 №356-к "Про підсумки атестації посадових осіб місцевого самоврядування апарату Дніпровської районної у м. Херсоні ради та її виконавчих органів у 2021 році"

 Розпорядження голови районної ради від 14.09.2021 №301-к "Про атестацію посадових осіб місцевого самоврядування апарату Дніпровської районної у місті Херсоні ради та її виконавчих орагінів у 2021 році"

Розпорядження голови районної ради від 28.12.2020 № 434-к "Про затвердження Положення про систему професійного навчання посадових осіб виконавчих органів Дніпровської районної у місті Херсоні ради та порядків визначення потреб у професійному навчанні та організації підвищення кваліфікації осіб виконавчих органів районної у місті ради"

Розпорядження голови районної ради від 28.12.2019 № 435-к "Про затвердження Положення про нагороди голови Дніпровської районної у місті Херосні ради"

Розпорядження голови районної ради від 13.11.2017 №301-к "Про підсумки атестації посадових осіб місцевого самоврядування апарату Дніпровської районної у м. Херсоні ради та її виконавчих органів у 2017 році 

Розпорядження голови районної ради від 12.11.2020  № 353-к "Про перенесення робочих днів у 2021 році"

Розпорядження голови районної ради від 25.01.2018 №17-к "Про щорічну оцінку посадових осіб місцевого самоврядування апарату Дніпровської районної у м. Херсоні ради та її виконавчих органів за 2017 рік"

Розпорядження голови районної ради від 15.03.2019 №50-к "Про підсумки щорічної оцінки посадових осіб місцевого самоврядування апарату Дніпровської районної у м. Херсоні ради та її виконавчих органів за 2018 рік"

Розпорядження голови районної ради від 13.02.2019 №31-к  "Про щорічну оцінку посадових осіб місцевого самоврядування апарату Дніпровської районної у м. Херсоні ради та її виконавчих органів за 2018 рік"