Меню сайту

ВИБОРИ-2019

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 21 ЛИПНЯ 2019 року 

Уточнені списки складу дільничних виборчих комісій по одномандатному виборчому округу №183

 

ПОСТАНОВА № 21 від 05.07.2019 "Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу №183 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року"

 Склад дільничних виборчих комісій по одномандатному виборчому округу № 183 

 

ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА ХЕРСОНА

 Шановні виборці - мешканці Дніпровського району міста Херсона!

      Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради, відділ ведення Державного реєстру виборців, запрошують вас використати право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей, це потрібно зробити лише один раз і, якщо є помилка в персональних даних виборця, вона буде виправлена раз і назавжди, що забезпечить правильність Ваших даних у списках виборців на виборах усіх рівнів і надасть можливість використати своє конституційне право на вибір влади.                 

        Ви можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпровської районної у місті Херсоні ради за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, каб. 312  щ о д е н н о, з 8:00 до 15:30, обідня перерва з 12:00 до 12:45. При зверненні треба обов’язково мати при собі паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України, а для тих, у кого паспорт у вигляді ID-картки, необхідно надати Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

      Заяви виборців щодо внесення змін і уточнень приймаються не пізніше як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку, не розглядаються.

 

Запрошуємо перевірити себе у Державному

реєстрі виборців!

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори Народних депутатів України. З метою виготовлення якісних списків виборців, Центральна виборча комісія надала усім громадянам України, старшим за 18 років, можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому.  Для цього на офіційному сайті ЦВК, у розділі «Державний реєстр виборців», є закладка «Кабінет виборця». Зайдіть в нього, натисніть «Перевірка включення» і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь щодо Вашого включення до Державного реєстру виборців.

           У разі отримання відповіді щодо  Вашої відсутності у Державному реєстрі виборців Вам   о б о в ‘ я з к о в о  потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем Вашого мешкання.

          Для мешканців Дніпровського району отримати консультацію можна у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою м.Херсон, вул. Перекопська, 166,  ІІІ поверх, каб.312, з 8.00 до 15.30 (обідня перерва з 12.00 до 13.00 ), крім вихідних. Довідки за телефонами: 51-86-00, 35-20-04.

        Заяви виборців приймаються не пізніше як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку, не розглядаються.

        При собі необхідно мати паспорт (копію паспорта), а тим, у кого паспорт у вигляді ID-картки, також необхідно надати Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця мешкання.  

 

 

 ДО УВАГИ  ВИБОРЦІВ !

31 грудня 2018 року офіційно розпочато виборчу кампанію по виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців  виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради повідомляє, що перевірити правильність своїх даних, внесених до Державного реєстру виборців, Ви можете:

* звернувшись безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців (м. Херсон, вул. Перекопська, 166, каб.312);

*на веб-сторінці Центральної виборчої комісії https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index через особистий кабінет виборця https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN.

Громадяни, які мають право голосу та змінили свої персональні дані (ім’я, прізвище, дату народження), проходили строкову військову службу й демобілізувались, звільнились з установ виконання покарань, змінили адресу реєстрації, або яким виповнилось 18 років, перевірте правильність внесення змін до своїх даних в Державному реєстрі виборців заздалегідь!

Ваше свідоме ставлення до достовірності даних забезпечить високий рівень підготовки списків виборців.

         Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей, це потрібно зробити лише один раз. І якщо у виборця є помилка в персональних даних, вона буде виправлена раз і назавжди. Таким чином це забезпечить правильність Ваших даних у списках виборців на виборах усіх рівнів.

         Щодня робочого тижня, 8.00 - 12.00, 13.00 – 16.00 , Ви можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців. При зверненні треба обов'язково мати при собі паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України, документи, що підтверджують зміни у ПІБ, даті народження тощо.

       Заяви виборців приймаються не пізніш як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку, не розглядаються.

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ! 

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями Ви не можете  взяти участь у голосуванні на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, то Ви маєте можливість (на період їх проведення) змінити місце голосування.

Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

За мотивованим зверненням виборця, орган ведення Державного реєстру виборців може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.

До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси за якою він бажає проголосувати. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Для виборців, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру  виборців за місцем свого перебування щодо тимчасової зміни місця голосування з паспортом громадянина України.

Виборець, який проживає в Україні, але на день виборів перебуватиме за її межами, може звернутися з заявою про тимчасову зміну місця голосування до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою або до органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

 

Заяви виборців приймаються не пізніше як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку, відповідно до законодавчих вимог не розглядаються.