Меню сайту

Дніпровський район дарує місту оновлений бульвар

Зображення: 
Всі ми дніпровці!

З нагоди відзначення 233-ї річниці від заснування міста Херсона, за сприяння виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради та завдяки підтримці місцевих підприємців, реалізовано проект «Бульвар Лесі Українки». Проект передбачав реконструкцію бульвару: заміну бетонної плитки, встановлення нових лавок, урн для сміття, реставрація опор електроосвітлення, обрізку сухих дерев тощо. Оновлений бульвар став подарунком місту Херсону від Дніпровського району на День народження міста.

Бульвар ім. Лесі Українки, розташований навпроти дитячої поліклініки та пологового будинку Дніпровського району, вздовж нього - пульмонологічний дитячий санаторій «Дніпро», загальноосвітня школа №48, житлові будинки. Це – улюблене місце відпочинку мам з малечею, школярів, молоді, людей похилого віку та мешканців прилеглих будинків. Територія бульвару не була закріплена за жодною підрядною організацією, а тому довгий час залишалась невпорядкованою. Свій «внесок» робили і відпочиваючі на бульварі, яким не вистачає елементарної культури поведінки, про що свідчили великі купи сміття та бруду, якого на бульварі було вдосталь.

Протягом останнього року шефство над зоною відпочинку взяла Дніпровська районна у місті рада, її виконавчі органи. Регулярно, власними силами, проводили заходи з благоустрою, очистки території. Після «чистих четвергів», суботників бульвар змінював вигляд, ставав чистим, а «напрацьовані» кубічні метри сміття ледь уміщувались у великий самоскид!

Трохи історії. Повну реконструкцію бульвару було проведено у 2005 році, до 2011 – не залишилось жодної цілої лавки, урни, не зіпсованої об’явами електроопори. На жаль, сміття стало постійним пейзажем бульвару!

Ідея подарунку. Розмірковувати над подарунком місту до Дня народження почали рік тому. Було багато пропозицій та ідей, але одна з них отримала перевагу – реконструкція бульвару ім. Лесі Українки. Розробили план проведення робіт: встановлення зручних лавок, урн для сміття, реставрація опор електроосвітлення, покіс трави, обрізка дерев, заміна тротуарної плитки. Перелік необхідних робіт був довгим, нелегким для виконання, але дуже необхідним. Коштів на втілення в життя та реалізацію проекту не було. Проте, на думку спали слова Махатми Ганді: «Потрібно мати мету, а ресурси будуть знайдені». На прохання про допомогу в реконструкції бульвару відгукнулись керівники підприємств та організацій: КЗ «МКЛ ім. О.С.Лучанського», МКП «Херсонелектротранс», ПП «Евроклас», КП «Алькор», АОЗТ «Южспецгидрокомплект».

Втілення в життя. Втілення в життя проекту «Бульвар Лесі Українки» розпочалося з регулярного проведення акцій з благоустрою та санітарної очистки території. Участь брали посадовці виконавчих органів Дніпровської районної у місті ради, медичний персонал районної лікарні, а підтримувати порядок допомагала підрядна організація «Алькор». Виготовлення зручних лавок – справа МКП «Херсонелектротранс», бетонування і заміна тротуарної плитки – ПП «Євроклас», техніка для проведення робіт – від АОЗТ «Южспецгидрокомплект».

Результат! Бульвар відновлено! Подарунок місту на День народження відбувся, тепер залишилось городянам зберегти його для себе та своїх дітей!

Даруємо Подарунок! Святкове вручення місту подарунка від Дніпровського району відбудеться 15 вересня 2011 року, об 15.00, на бульварі ім.. Лесі Українки (на майданчику перед дитячою поліклінікою Дніпровського району). На маленьких мешканців чекає цікава конкурсна програма від Херсонського міського центру позашкільної роботи! Запрошуємо усіх приєднатися до святкування!

Дякуємо керівникам підприємств, які виявили небайдужість та прийняли безпосередню участь в реалізації проекту «Бульвар Лесі Українки»:Таран Ірині Олексіївні, заступнику головного лікаря КЗ «МКЛ ім. О.С.Лучанського», Мосіну Михайлу Сергійовичу, директору МКП «Херсонелектротранс», Романюку Сергію Семеновичу, директору ПП «Евроклас», Херувімову Артуру Володимировичу, генеральному директору АОЗТ «Южспецгидрокомплект», Ковальчук Алевтині Миколаївні, директору КП «Алькор»!

Оксана Гузь

За додатковою інформацією звертатись до Оксани Гузь,

головного спеціаліста з інформаційного забезпечення

Т. (0552) 51-98-69

Моб. (068)828-96-16 E-mail: Aksaina@ukr.net