Меню сайту

Депутати Дніпровської районної у місті Херсоні ради VIII скликання

 

 

п/п

 Фото            

 Прізвище,

ім'я, по батькові

 Суб'єкт

висування

 Графік

прийому виборців

 1.  

 Архипова

Ірина

Олексіївна

 Всеукраїнське об'єднання

"Батьківщина"

 
 2.  

Асауленко

Віталій Валерійович

 Політична партія

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА

ЗА ЖИТТЯ"

 вулиця Комсомольська, 17, перший понеділок місяця
 3.  

Бєлобров

Дмитро

Борисович

 Політична партія

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА

ЗА ЖИТТЯ"

 
 4.  

 Богданова

Анна

Геннадіївна

 Політична партія

"Нам тут жити"

 вулиця Січових Стрільців, 20, щовівторка та щоп'ятниці з 16.00 до 18.00
 5.  

 Бороденко

Олександр

Геннадійович

 Політична партія

"Слуга народа"

 
 6.  

 Голяка

Сергій

Кіндратович

 Політична партія

"Європейська солідарність"

 
 7.  

 Грищенко

Тетяна

Василівна

 Політична партія

"БЛОК ВОЛОДИМИРА

САЛЬДО"

 
 8.  

 Драч Роман

Семенович

 Політична партія

"Європейська солідарність"

 вулиця Перекопська, 39, другий вівторок місяця. з 15.00 до 17.00
 9.  

 Дробот Іван

Миколайович

 Політична партія

"Нам тут жити"

 
 10.  

 Дрогобицький

Тарас Миронович

 Політична партія

"БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО"

 
 11.  

Зайка Алла

Леонідівна

 Політична партія

"БЛОК ВОЛОДИМИРА

САЛЬДО"

 
 12.  

 Кедровська

Олена Юріївна

 Політична партія

"ОПОЗИЦІЙНА

ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ"

 
 13.  

 Кедровська

Тетяна

Олександрівна

 Політична партія

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА

ЗА ЖИТТЯ"

 
 14.  

Керімов

Алімардан

Наріман огли

 Політична партія

"Слуга народа"

 
 15.  

 Кіцун Олег

Миколайович

 Політична партія

"Нам тут жити"

 сел. Наддніпрянське, щочетверга, з 9.00 до 10.00
 16.  

 Козирева Тетяна

Вікторівна

 Всеукраїнське об'єднання

"Батьківщина"

 
 17.  

 Кондратов

Владислав

Андрійович

 Політична партія

"Нам тут жити"

 
 18.  

 Кузнєцова

Анна Іванівна

 Політична партія

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА

ЗА ЖИТТЯ"

 вулиця Перекопська, 166, кабінет 313, друга, четверта п'ятниця, з 14.00 до 16.00
 19.  

 Мироненко

Галина

Леонідівна

 Політична партія

"Нам тут жити"

 
 20.    

 

 
 21.    Мухтаров Майкл Абазарович

 Політична партія

"Європейська

солідарність"

 вулиця Перекопська, 39, перший вівторок місяця, з 15.00 до 17.00
 22.  

 Набока Тетяна

Сергіївна

 Політична партія

"Нам тут жити"

 Бериславське шосе, 12 А, к. 83, друга п'ятниця місяця, з 17.00. до 18.00
 23.  

 Орліченко

Крістіна

Дмитрівна

 Політична партія

"Слуга народа"

 
 24.  

Паращінець

Дмитро

Васильович

 Політична партія

"Слуга народа"

 вулиця Перекопська, 166, кабінет 304, перша середа місяця, з 10.00 до 12.00
 25.  

 Поперечнюк

Інна Вікторівна

 Політична партія

"Нам тут жити"

вулиця Перекопська, 171А

 Херсонська початкова школа № 7, щосереди, з 16.00  до 17.00

 26.  

 Резуненко

Денис Сергійович

 Політична партія

"ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА

ЗА ЖИТТЯ"

 вулиця Старообрядницька, буд. 17, щопонеділка з 10.00 до 11.00
 27.  

 Решетняк

Олександр

Олександрович

 Політична партія

"Нам тут жити"

 вулиця Перекопська, 166, кабінет 304, перший понеділок місяця, з 11.00 до 13.00
 28.  

 Сагайдак

Володимир

Петрович

 Політична партія

"Нам тут жити"

 
 29.  

Свинаренко

Ірина Павлівна

 Політична партія

"НАШ КРАЙ"

 
 30.  

Семеніхіна

Олена Іванівна

 Політична партія

"Нам тут жити"

 
 31.  

 Стратонов

Василь

Миколайович

 Політична партія

"Слуга народа"

 вулиця Перекопська, 166, кабінет 304, четверта п'ятниця місяця. з 14.00 до 15.00
 32.  

 Толокнов

Анатолій

Петрович

 Політична партія

"НАШ КРАЙ"

 
 33.  

Фесенко Марія

Василівна

 Політична партія

"Слуга народа"

 
 34.  

 Чалий

Віктор

Іванович

 Політична партія

"БЛОК ВОЛОДИМИРА

САЛЬДО"

 
 35.  

 Шаповалова

Тетяна

Михайлівна

 Політична партія

"БЛОК ВОЛОДИМИРА

САЛЬДО"

 Кіндійська бібліотека, перша субота місяця з 10.00. до 12.00
 36.  

 Щербакова 

Маргарита

Геннадіївна

 Політична партія

"НАШ КРАЙ"

 вулиця Перекопська, 166, кабінет 209, щосереди, щоп'ятниці, з 8.00 до 12.00
 37.  

 Ярощук

Сергій

Миколайович

 Всеукраїнське об'днання

"Батьківщина"

 вулиця Перекопська, 166, кабінет 310, 2, 4, 5. понеділок, з 14.00 до 16.00

 38.  

 Яхній

Володимир

Анатолійович

 політична партія

"ОПОЗИЦІЙНА

ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ"