Меню сайту

Державний реєстр виборців Дніпровського району

Контактні дані:

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпровського району:

Адреса:

м.Херсон, вул. Перекопська, 166, кабінет 312 (ІІІ поверх).

Тел.: 51-86-00 


Закон України "Про Державний реєстр виборців" від 22.02.2007 № 698-V

 

 Державний реєстр виборців (далі Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять відомості, передбачені Законом України «Про Державний реєстр виборців», та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі - виборці).

Державний реєстр виборців створено:

·для підготовки списків виборців для виборів та референдумів усіх рівнів;

·для системного ведення персоніфікованого обліку виборців.

Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо зміни його персональних даних

Кожен виборець у разі зміни його персональних даних може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу. Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця. (частини перша, друга статті 20 Закону України «Про Державний реєстр виборців»).

Основні права виборця щодо Реєстру:

·подавати свої персональні дані до відділу ведення Державного реєстру виборців;

·отримувати інформацію про своє включення (не включення) чи включення (не включення) інших осіб до Реєстру;

·отримувати інформацію про використання своїх персональних даних;

·одержувати на безоплатній основі від відділу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру;

·звертатися до відділу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб зареєстрованих за виборчою адресою даного виборця;

·звертатися до відділу ведення Реєстру з мотивованою заявою щодо коригування розбіжностей у персональних даних.

Випадки, у яких необхідно звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців:

·якщо Вам виповнилося 18 років;

·якщо Ви набули громадянства України;

·якщо Ви змінили ПІБ чи місце проживання;

·якщо Ви повернулися після проходження військової служби;

·якщо під час проведення останніх виборів виявили неточності або відсутність у списку;

·якщо Ви повернулись з місць позбавлення волі;

·якщо Ви були зняті з обліку в Міністерстві закордонних справ (перебування або тимчасове проживання за кордоном).

Перелік документів, які необхідно мати при собі:

·паспорт громадянина України;

·у разі зміни прізвища або місця проживання копії документів, що підтверджують ці зміни.

 

Шановні виборці!

 

Сьогодні триває і постійно триватиме актуалізація бази даних Реєстру. Щодня в Реєстрі виправляються помилки, видаляються двійники, що підвищує якість бази даних Реєстру.

Щомісяця до відділу надходять відомості про виборців, які змінили реєстрацію, прізвище, померли, набули громадянства, яким виповнилося 18 років тощо.

Якість Державного реєстру виборців значною мірою залежить від якості відомостей про виборців, що надають суб'єкти подання відомостей, а також від активності самих виборців, звернення яких спеціалісти відділу постійно розглядають.

Кожного дня до відділу ведення Державного реєстру виборців звертаються виборці. Ми їм дуже вдячні, оскільки уточнення бази  - це двосторонній процес.

Враховуючи, що Державний реєстр виборців України створений зовсім недавно (як система обліку він почав працювати з 2009 року) і не всі виборці в силу тих чи інших обставин змогли звернутися до відділу щодо уточнення своїх персональних даних, в Реєстрі, звичайно, ще є неточності і помилки.

Для запобігання випадків неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб, або недостовірних відомостей про себе та інших осіб, просимо звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпровської районної у місті Херсоні ради з метою перевірки та уточнення персональних даних Реєстру.

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей, це потрібно зробити лише один раз. І якщо у виборця є помилка в персональних даних, вона буде виправлена раз і назавжди. Таким чином це забезпечить правильність Ваших даних у списках виборців на виборах усіх рівнів.

Щодня робочого тижня, 8.00 - 12.00, 13.00 – 16.00 , Ви можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців. При зверненні треба обов'язково мати при собі паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.