Меню сайту

Соціально-економічний розвиток

Шановні працівники сільського господарства!

Від імені депутатів, виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради прийміть щирі вітання з нагоди  Вашого професійного свята!

У цей день, щороку,  вся Україна вшановує трудові здобутки трудівників полів і ферм, всіх, хто присвятив своє життя важкій праці на землі. Сільське господарство - це справа, яка потребує самовідданої праці, великої витримки, сили волі та вміння приймати невідкладні рішення. Славетна історія та сучасна щоденна праця працівників сільського господарства – це постійне вдосконалення та робота задля ефективного розвитку Херсонщини, зростання аграрного потенціалу нашого краю та побудови ефективного сільськогосподарського господарювання!

Щиро бажаю Вам, Вашим родинам  міцного здоров’я, щастя, щедрої долі, успіху в веденні сільськогосподарської діяльності та подальшого розвитку Ваших починань! Хай щедро колосяться  врожаями Ваші ниви, втілюються у життя задуми і сподівання на благо кожної херсонської родини, в ім′я  подальшого розквиту  нашого Таврійського краю!

       

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради  

 

 

 

Економіку району, його соціально-економічну базу і, відповідно, добробут громадян визначає стабільна динамічна робота господарського комплексу, його промислових підприємств.

Протягом січня-вересня 2017 року промисловими підприємствами району  реалізовано виробленої  продукції на 2129,5 млн. грн., що на 10,2 % більше  у порівнянні  з відповідним періодом  2016 року, а також  збільшено виробництво кондитерських виробів без вмісту какао  -  на 13,0%; пюре та пасти томатної -   на 7,8%; масла вершкового – на 87,0%; продуктів молоковмісних – у 4,0 р; борошна – на 5,9%; висівок – на 6,1%;  щебеню –  на 11,4%;  сумішей асфальтових – у 2,0 р; календарів всіх типів – у 6,4 р; книг, брошур, листівок –  на 50,5%; брюк, бриджів  – на 57,1%; комбінезонів – у 3,0р.

Загальна площа сільськогосподарських земель, що входять до району, складає 15,813 тис. гектарів, в тому числі сільськогосподарських угідь 12,793  тис. гектарів. На площі 5,420 тис. гектарів сільськогосподарських угідь працюють   підприємства різних форм власності. Інші 6,721 тис. гектарів угідь належать приватним особам,  які володіють земельними паями і самостійно їх обробляють або здають в оренду.

По всіх господарств району посіяно 2357 гектарів озимих зернових культур, в тому числі пшениці 2124 гектара, 209 гектар озимого ячменю та 105 гектар ріпаку.  

Значна роль у формуванні конкурентного середовища належить підприємництву, яке є найбільш рухливою, динамічною та активно діючою формою задоволення потреб населення і бізнесу в товарах та послугах.

Характерною особливістю діяльності малого підприємництва в районі, як і в цілому в Україні, залишається його орієнтація на торговельну діяльність. Інфрастуктура району постійно розвивається за рахунок відкриття нових об’єктів торгівлі та побутового обслуговування населення, що покращує рівень обслуговування його мешканців.

З власниками та орендарями об’єктів сфери обслуговування постійно проводиться робота, спрямована на залучення їх до участі в районних        та міських заходах з благоустрою, дотримання вимог Правил благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в районі.