Меню сайту

Робіть добро з любов'ю

Зображення: 
Робіть добро з любов'ю

Для того, щоб робити добрі справи, не завжди потрібен великий капітал, а от без щирого серця та бажання творити добро – не обійтися!

Вже понад 15 років при Херсонському міському центрі позашкільної роботи, який вже багато років очолює добре відома у місті і далеко за його межами Ірина Павлівна Свинаренко (до речі, член виконавчого комітету Дніпровської районної у місті ради), існує волонтерська група «Лідер», що об’єднала шкільну молодь в бажанні робити добро і змінювати своє оточення на краще.

 

При клубі діє багато секцій, одна з них - «Милосердя». Очолює її, разом з педагогом-організатором Світланою Іванівною Адвокатовою, тендітна, завжди усміхнена дівчинка Ірина Філонцева, яка є натхненником багатьох добрих справ клубу. Ірина розповідає, що ідея проведення благодійної акції для дітей - сиріт, які перебувають під опікою, виникла давно. А, оскільки зараз пора навчання, канцелярське приладдя зайвим не буде ніколи!

У загальноосвітніх навчальних закладах Дніпровського району почали проводити акції зі збору учбової канцелярії для пільгових категорій дітей. Благодійну акцію назвали «Осінній дар». Подібна акція проводилась вперше, але волонтери були вражені кількістю дівчат та хлопців, що відгукнулися на заклик про допомогу.

Щоб знайти адресата своєї благодійної акції, молоді волонтери звернулися до служби у справах дітей Дніпровської районної у місті ради. На зустріч з волонтерами клубу «Лідер» були запрошені 20 школярів – дітей , що перебувають під опікою, разом з опікунами.

Вручення подарунків відбулось в малій залі виконкому районної ради, де зазвичай проходять офіційні заходи: засідання виконавчого комітету, сесії районної ради, апаратні наради. Але цього разу було багато дитячого гомону і радості! Адже хто ж не любить подарунків! Спочатку відбулося знайомство з волонтерами, дівчата та хлопці розповіли про свою організацію та її діяльність. Потім - веселі конкурси з призами. Кожна дитина, з присутніх на акції, отримала набір канцелярського приладдя: зошити, альбоми, фломастери, ручки та олівці і ще багато-багато корисного. Всі були задоволені, особливо «першачки»: вони тільки вчаться писати палички та кружечки, і коли не виходить – дуже переживають, а з таким гарним приладдям - все одразу вийде на «дванадцять»!

Після завершення зустрічі діти розповідали Лілії Лісовик, начальнику служби у справах дітей, про свої навчальні дні, про перші гарні оцінки та отримали ще один, зовсім несподіваний сюрприз – білети на циркову виставу!

Проте, найбільшою була радість у юних волонтерів, адже роблячи добро іншим, сам стаєш краще! До речі, Ірина Філонцева представлена на отримання звання «Волонтер року», тож побажаємо їй перемоги та подальшої діяльності, сповненої милосердя!