Меню сайту

"Чистий четвер" у Дніпровському районі 05.04.2012

Зображення: 
"Чистий четвер" у Дніпровському районі 05.04.2012

5 квітня 2012 року в Дніпровському районі пройшов другий «чистий четвер». Дніпровці спільними зусиллями посадовців органу місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення – квартальних комітетів, трудових колективів підприємств, установ та організацій, учнівських та студентських колективів наводили лад на території району, очищували парки, сквери та вулиці від сміття, листя. Учнівські колективи загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних ліцеїв, студенти вищих учбових закладів наводили лад в сквері Зала Егерсег. На бульварі ім.. Лесі Українки працювали посадові особи виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Влітку минулого року на бульварі було проведено реконструкцію: оновлено лавки, встановлено урни для сміття, замінено тротуарні плити. Дуже приємно, що ситуація з благоустроєм улюбленого місця відпочинку дніпровців змінилася на краще. Окрім листя, побутового сміття майже не було.

Як завжди, на передовій з благоустрою трудові колективи комунального закладу «Міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського», Дитячої обласної клінічної лікарні, ПАТ «Херсонська ТЕЦ», НАК «Нафтогаз України» ВАТ по газопостачанню та газифікації «Херсонгаз», ДКП «Херсонелектротранс», ТОВ фірма «Сніжинка», ТОВ «Данон Дніпро», ВАТ «Київ-Дніпровське», підприємства, розташовані вздовж Бериславського шосе. 

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність всім, хто розпочав двомісячник з благоустрою разом із нами, за порозуміння і підтримку ініціатив районної влади.