Меню сайту

У « день тиши» - Година Землі 2019

Зображення: 
У « день тиши» - Година Землі 2019

 У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 люди по усьому світові вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до глобальної проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі 2018 року мала безпрецедентний успіх – приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Житомир, Кривий Ріг та інші.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цей екологічний проект наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, підприємств і кампаній незалежно від форм власності,  Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради закликає усіх мешканців, керівників підприємств, установ та організацій, розташованих на території району, долучитися до Години Землі!

Разом зможемо побудувати світ, де людина та природа існують в гармонії!