Меню сайту

Свято дитячого футболу - 240-річчю заснування Херсону !

Зображення: 
Свято дитячого футболу - 240-річчю заснування Херсону !

 У Дніпровському районі міста «стартували» культурні і спортивні заходи, присвячені ювілейній даті заснування рідного міста, які ініційовані та проводяться  виконавчим  комітетом, службою у справах дітей районної у місті ради за підтримки депутатського корпусу.

10 вересня на стадіоні загальноосвітнього навчального закладу №37  відбулися відбіркові  матчі  футбольного турніру  «Шкіряний м’яч – 2018», традиційно присвяченого Дню міста. Багаторічний спонсор турніру – депутат Дніпровської районної у місті Херсоні ради Олег Баркаренко.

Розпочати першу турнірну зустріч випало командам шкіл №№ 38 та 13, також сьогодні зіткнуться у «спортивному двобою» команди  шкіл №№ 53,35,21 та 18. Але це лише перший день  відбіркових ігор – всього на участь у турнірі заявлено 14 шкільних команд, тож побажаємо нашим майбутнім Мессі та Неймарам вдалої гри  і нехай переможе сильнішій !

11-12 вересня турнірні змагання продовжаться, фінал турніру  «Шкіряний м’яч – 2018» відбудеться 14 вересня на стадіоні «Майстер – С». Вперше у цьому році  на переможця чекає перехідний Великий Кубок Дніпровської районної у місті Херсоні  ради.

 

Прес-служба  виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради