Меню сайту

Година спілкування "Стоп насильство" у ЗНЗ №53

Зображення: 
Година спілкування "Стоп насильство" у ЗНЗ №53
В рамках проведення щорічної акції« 16 днів проти насильства » 25.11.2016 головним спеціалістом служби у справах дітей виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради для учнів 7-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради проведено годину спілкування на тему : « Стоп, насильство!».
Учням роз’яснено, що кожна людина, незалежно від статі і віку, може піддатися насильству, виявитися слабшим фізично або морально. Однак, стосовно дітей ця проблема стоїть найбільш гостро. Їх життя дійсно залежить від батьків, вихователів і вчителів. Жорстоке поводження з дітьми в сім’ї , шкільне насильство викликають необхідність надання кваліфікованої комплексної допомоги з боку фахівців з соціальної роботи, психологів, лікарів різного профілю та правоохоронних органів. Також дітей проінформовано про види насилля та до кого потрібно звернутися у разі вчинення проти них будь-якого виду насилля.
 
 
Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради