Меню сайту

Вітання голів квартальних комітетів з 8 березня!

Зображення: 
Вітання голів квартальних комітетів з 8 березня!

Святковий  настрій панував 6 березня у виконавчому комітеті районної ради – керівництво виконкому, профільний відділ  урочисто приймали  напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 березня свій надійний актив - голів органів самоорганізації населення –квартальних комітетів, абсолютна більшість з яких жінки.

    Захід відбувся за підтримки депутата Херсонської обласної ради Артема Кияновського, який давно підтримує тісні зв’язки із головами квартальних комітетів, та керівників комунальних підприємств району «Алькор» і «Херсонавтокомунсервіс» Алевтини Ковальчук та Сергій Комаров . У залі панувало святкове піднесення, було багато сказано теплих слів привітань та вдячності за щоденну роботу серед населення, яку ведуть голови квартальних комітетів.

   Від щирого серця усі присутні привітали із значною ювілейною датою в особистому житті одну з «старійшин» органів самоорганізації району – голову квартального комітету №1 Валентину Кирилівну Чухрай. Ювілярку привітав депутат обласної ради Артем Кияновський, завідувачка відділом з питань органів самоорганізації населення Маргарита Щербакова вручила Валентині Кирилівні Подяку голови районної у місті ради Анатолія Толокнова та подарунок.

   Невимушеність спілкування, піднесений настрій та посмішки чарівних «господарок» сектору приватної забудови свідчили про те, що свято відбулося!