Меню сайту

Проект з роздільного збирання відходів розпочато

Зображення: 
Проект з роздільного збирання відходів розпочато
В Дніпровському районі розпочато реалізацію проекту з роздільного збирання відходів. Впровадження екологічної ініціативи відбувається в рамках реалізації регіональної галузевої програми «Благоустрій, розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Дніпровського району на 2016 рік», підтриманої депутатами районної ради. Перший етап розпочався з встановлення контейнерів для збору ПЕТ-пляшок на території будинків об’єднань співвласників. Як розповідає про проект голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Владислав Кондратов: «Проектом передбачено не лише запровадження роздільного збирання відходів, але і ,найголовніше,  виховання у мешканців екологічної культури та відповідального ставлення до навколишнього середовища». Станом на 03.06.2016 встановлено 22 контейнери з передбачених 100.
 
Соціально-екологічний проект успішно стартував, що, безумовно, сприятиме тому, що Дніпровський район стане чистіше і комфортніше  для мешканців та гостей нашого міста.
 
Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради