Меню сайту

Дніпровці долучились до благоустрою парку "Херсонська фортеця"

Зображення: 
Дніпровці долучились до благоустрою парку "Херсонська фортеця"

 Традиційно, напередодні до Дня міста, посадові особи виконавчих органів Дніпровської районної у м. Херсоні ради, разом із колегами Корабельної та Суворовської районних рад, долучились до передсвяткового прибирання парку «Херсонська фортеця». Після декількох годин праці працівники апарату виконавчого комітету, управління праці та соціального захисту населення районної ради, територіального центру соціального обслуговування звільнили закріплену частину парку від сухого листя, трави, гілок, випадкового сміття – об′ємом  біля 20 куб.м. Попереду тиждень приготувань, тож органи місцевого самоврядування зробили свій внесок, щоб херсонці зустріли День міста в чистому, благоустроєному, комфортному для відпочинку  парку «Херсонська фортеця».

Прес-служба виконавчого комітету 

Дніпровської районної у м.Херсоні ради