Меню сайту

У селищі Інженерному проведено рейд щодо перевірки стану пожежної безпеки!!!

Зображення: 
У селищі Інженерному проведено рейд  щодо перевірки стану пожежної безпеки!!!

 11 грудня 2017 року, за спільною  ініціативою сектору з питань цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради та Наддніпрянського селищного голови Олега Кіцуна, разом з представниками Дніпровського РВ м. Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області, представником КП " Світоч" проведений рейд щодо перевірки стану пожежної безпеки  будинків з пічним опаленням приватного сектору с. Інженерне та роз’ясненню правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2017/2018 років. Особлива увага приділялася сім′ям з дітьми, одиноким громадянам похилого віку, мешканцям з асоціальною поведінкою.

За фактами безвідповідального ставлення до протипожежної безпеки: залишення електронагрівальних приладів без нагляду, наявності в приміщеннях мотлоху та сміття, які можуть стати причиною пожежі, користування пошкодженими електророзетками, вимикачами тощо, спеціалістами проведена роз′яснювальна робота.  Під час профілактичних бесід  громадянам пояснювали правила поводження з вогнем, експлуатації пічного опалення. Особлива увага зверталася на неможливість використання пічного опалення у разі наявності тріщин , на необхідність забезпечення віддаленості від опалювального приладу речей, які можуть стати причиною займання.

Практика спільних рейдів сектору з питань цивільного захисту виконавчого комітету районної у місті ради та Дніпровського РВ м. Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області з метою запобігання виникненню пожеж, роз’яснення громадянам правил пожежної безпеки буде продовжуватись,  адже у більшості випадків винуватцями пожеж є люди, які зневажливо ставляться до вимог пожежної безпеки, проявляють недбалість по відношенню до вогню.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради