Меню сайту

Шановні дорослі та маленькі мешканці Дніпровського району! Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая - Чудотворця!

Зображення: 
Шановні дорослі та маленькі мешканці Дніпровського району! Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая - Чудотворця!

Це світле, добре й веселе свято здавна вважається найпершим з різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя.  Водночас, День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще майбутнє.

Найбільше цього свята чекають діти, бо переконані, що справжнє Чудо не омине їхньої домівки, неодмінно принесе дарунки та любов. Це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми!

Саме в цей день особливу увагу ми приділяємо тим, хто позбавлений батьківського піклування та турботи. Усі вони – наші діти, і ми, дорослі, повинні робити все від нас залежне, щоб жодна дитина не залишилася поза  увагою. 

Щиро вітаю мешканців Дніпровського району, усіх херсонців , передусім, малечу, з Днем Святого Миколая! Бажаю усім  родинного тепла та затишку, веселого свята, омріяних подарунків! Нехай наші діти зростають добрими й щасливими - батькам на радість, а Україні - на славу!

З найкращими побажаннями

Голова районної ради               Владислав Кондратов