Меню сайту

Святий Миколай вітав опікунів Дніпровського району!

Зображення: 
Святий Миколай вітав опікунів Дніпровського району!

 Новорічні та різдвяні свята розпочали свою урочисту і чарівну ходу…За багаторічною традицією,  у  ці святкові дні керівництво, депутати Дніпровської районної     у м. Херсоні ради зустрічаються з людьми, які, попри усі труднощі, взяли на себе відповідальність за дитяче життя та долю, за створення родинного затишку і тепла, за те, щоб малеча, яку спіткало лихо, виросла здоровою, порядною, відповідальною та успішною. Ці теплі та родинні зустрічі отримали офіційну назву - День опікуна Дніпровського району.

     У День Святого Миколая гостей та друзів свята знов гостинно прийняв зал кінотеатру «Мультиплекс-діджитал» на ТРЦ «Фабрика». Простора зала зібрала близько 200 дітей та їх опікунів: всі усміхнені і привітні. З привітальними словами звернулися до гостей заступник голови районної ради Анатолій Толокнов та начальник служби у справах дітей Лілія Лісовик. Анатолій Петрович зазначив, що надзвичайно приємно в день, коли мільйони дітей по усьому світу чекають на добрий знак  від Чудотворця та дитячого заступника Святого Миколая , зустрітися з тими, хто творить земне чудо, не гучними промовами, а щоденними турботами доводячи, що на світі є справжні Добро і Любов.  192 дитини в районі виховуються у сім′ях опікунів, знайшовши втрачений родинний затишок, душевне  тепло та турботу.

        Розділити святковий настрій завітали люди, які завжди приходять на допомогу, підтримують всі соціальні проекти районної влади, спрямовані на захист дитинства, розвиток дитячої творчості, ті, хто не обіцянками, а реальними справами піклуються про майбутнє  - наших дітей: депутати Дніпровської районної у місті ради Ірина Нагорна, Ірина Сахно, Володимир Шумейко, Ольга Еверт,  радник Зеленівського селищного голови з соціальних питань Наталія Плакса, батьки-вихователі  дитячих будинків сімейного типу Микола Нестерук та Олександр Васильєв, прийомна сім′я Крюковських  - усі вони були прийняті до своєрідного клубу Друзів дітей Дніпровського району, який налічує вже понад 30 небайдужих і енергійних людей. Їх дієва участь у спільній справі опіки та піклування була відзначена почесним дипломом «Друг дітей Дніпровського району» і гучними оплесками усіх присутніх.

        Завітав на свято і Святий Миколай , щоб поспілкуватись з дніпровською малечею та їх опікунами, побажати дітлахам запам’ятати цей день, коли вони можуть отримати сюрпризи і подарунки, відчути турботу про себе дорослих. Запам’ятати, щоб у дорослому віці так само піклуватись про інших та дарувати радість і тепло! Мріяти, нічого не боятись та докладати максимум зусиль, щоб стати успішними і розумними!

       Кращі з кращих опікуни Дніпровського району: Каріне Ашотівна Айвазова, Людмила Петрівна Бордова, Тетяна Олександрівна Захожа, Ганна Андріївна Єфімова, Сергій Леонтійович Ліванісов, Віталій Федорович Четвериков відзначені грамотами голови районної ради та цінними подарунками. Від їх імені слова подяки  на адресу виконавчого комітету, служби у справах дітей за постійну підтримку, ефективний соціальний супровід, увагу та сердечність спілкування висловив батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу Микола Дмитрович Нестерук , який в листопаді прийняв під опіку сімох дітей з Дніпровського району, які більше року чекали на родину  в державних закладах.

       І, звичайно, свято без подарунків – не свято! Всі діти отримали солодкі подарунки,  придбані за рахунок районної цільової програми «Діти» та благодійні внески депутатів районної ради, подивилися казковий  мультфільм «Коко» - подарунок кінотеатру «Мультиплекс-діджитал».

       Від щирого серця бажаємо кожній родині миру і злагоди, чудових новорічних та різдвяних свят! Попри все, пам’ятаємо, що життя прекрасне і неповторне, і , іноді, для щастя, необхідно озирнутись навколо і допомогти тим, хто потребує допомоги, запалити вогник милосердя і добра! Бо це  і є  СПРАВЖНЯ  КАЗКА!

 

Прес-служба виконавчого комітету 

Дніпровської районної у м. Херсоні ради