Меню сайту

ДІТИ – ДІТЯМ: НОВОРІЧНИЙ СЮРПРИЗ

Зображення: 
 ДІТИ – ДІТЯМ: НОВОРІЧНИЙ СЮРПРИЗ

 Спеціалісти служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні  ради знаходяться в постійному пошуку  партнерів у своїй роботі з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах  і  потребують особливої уваги і душевного тепла.

Останнім часом , до дружньої родини волонтерського активу Служби долучився колектив учнів молодших класів, батьків та педагогів навчально-виховного комплексу №7, директорка якого -  Інна Вікторівна Поперечнюк – є дієвим членом комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету  районної ради.

 

20 грудня навчально-виховний комплекс приймав гостей – дітей, чиї сім′ї опинилися у скрутному становищі, в супроводі спеціалістів служби у справах дітей. Новорічний ранок – сюрприз  був ініційований учнями молодших класів та їх батьками: своїми руками робили костюми для вистави, прикрашали залу, збирали подарунки, разом із гостями танцювали та співали біля красуні-ялинки.

На рахунку маленьких волонтерів НВК № 7 багато добрих справ, спрямованих на підтримку однолітків, до яких доля поставилася суворо на початку життєвого шляху, а батьки та педагоги завжди підтримують їх починання, бо розуміють, що , допомагаючи іншим, їхні діти зростають духовно…  Саме про це сказала спеціаліст служби у справах дітей Ірина Фаніна,  дякуючи від імені районного органу опіки та піклування  організаторам дитячого свята, разом зі сподіваннями на подальшу творчу співпрацю.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради