Меню сайту

Поставлені завдання перед головами органів самоорганізації населення Дніпровського району

Зображення: 
Поставлені завдання перед головами  органів самоорганізації населення Дніпровського району

 Нарада з головами органів самоорганізації населення (квартальних комітетів) відбулась 14 березня 2018 року у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради – на порядку денному актуальні на теперішній час питання: вивезення сміття з сектору приватної забудови, прибирання гілок, минулорічного листя, проведення «чистих четвергів», Днів довкілля, організацію проведення робіт по санітарному очищенню та благоустрою закріплених територій. Одним з основних питань було обговорення заходів у рамках проведення двомісячнику з благоустрою та санітарного упорядкування району.

З квартальними активістами зустрілися заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Ярощук та завідувач відділом з питань життєдіяльності району Маргарита Щербакова, котрі підвели підсумки першим весняним рейдам у секторі приватної забудови, відмітивши оперативно організовану роботу голів кварталів разом з дільничними інспекторами поліції Дніпровського району.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та адміністративної роботи виконавчого комітету Андрій Аміржанов  довів до голів квартальних комітетів завдання щодо сприяння проведенню в районі заходів весняного призову до лав Збройних Сил України .

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради