Меню сайту

Активність городян не вщухає

Зображення: 
Активність городян не вщухає

 21 квітня у рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  відбувся День благоустрою, у якому взяли участь мешканці ОСББ «Добробут 2», «Наш дім-30», «Східний17» та «Східний 40». Захід проходив за ініціативи голів ОСББ та за підтримки депутата Херсонської обласної ради Юрія Рожкова, який  забезпечив інвентарем тих, хто виявив бажання взяти участь у благоустрої території біля своїх будинків.

Під час заходу мешканцями багатоповерхових будинків прибрано територію стадіону ЗНЗ №37, минулорічне листя та побутове сміття з прибудинкових територій та вздовж проїжджої частини.

Маленьких помічників розважали запрошені аніматори різними конкурсами, іграми та солодкими призами.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради