Меню сайту

Нарада з головами правлінь ОСББ та житлово-будівельних кооперативів Дніпровського району

Зображення: 
Нарада з головами правлінь ОСББ  та житлово-будівельних кооперативів Дніпровського району

 25 травня у виконавчому комітеі Дніпровської районної у м Херсоні ради відбулась чергова нарада з головами правлінь об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Дніпровського району. Перед запрошеними до участі у нараді  виступили заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Ярощук, завідувач відділом з питань життєдіяльності району Маргарита Щербакова, начальник управління праці та соціального захисту населення Оксана Васильєва, начальник відділу збуту теплової енергії ПрАТ «Херсонська ТЕЦ» Олександр Демченко, керівник відділу продажу ТОВ ГК ТТ «Теплотехніка» Андрій Карпачов, представник Укргазбанку Михайло Гінкул. Серед питань, винесених на порядок денний:

- зміни у законодавстві щодо порядку  призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг;

- процедура передачі картотек мешканців будинків  службі  реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб;

-    заходи з енергоефективності та енергозбереження;

-   умови отримання «теплих» кредитів населенням та ОСББ на матеріали та обладнання для виконання заходів з енергоефективності.

                                                                                        

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради