Меню сайту

Свято дитячого футболу до Дня міста відбулося!

Зображення: 
Свято дитячого футболу до Дня міста відбулося!

 Весь тиждень напередодні Дня міста на шкільних стадіонах Дніпровського району було галасно – йшли тренування та відбіркові ігри футбольного турніру «Шкіряний м’яч - 2018» серед 14 команд учнів 7-8-х класів, які заявили свою участь.  Зранку 14 вересня  команди-претенденти на перемогу  у турнірі за традицією привітно приймав стадіон «Майстер – С». 

  У цьому  році вперше за 10 років існування районного турніру  школярі  змагалися за започаткований Дніпровською районною у місті Херсоні радою перехідний Кубок Переможця.  Юні футболісти грали з великим піднесенням, спортивним натхненням, великим бажанням перемогти! За підсумком фінальних ігор: 4 –е місце зайняла команда школи № 53, 3-е місце – школи № 32, 2-е місце – школи № 40, яка вперше вийшла до фіналу турніру! Перше місце та перехідний Кубок Переможця виборола команда школи № 52 (тренер Бондаренко С.М.) Кращим воротарем турніру визнаний Павло Шелест (ЗНЗ № 52), кращим нападником – Андрій Ільченко (ЗНЗ № 40), кращим захисником – Роман Шикаленко (ЗНЗ № 32).  За підтримки депутата Дніпровської районної у місті Херсоні ради Олега Баркаренка та кошти районної галузевої програми «Діти» на 2018 рік, команди-переможці отримали ексклюзивні Дипломи , медалі відповідного ґатунку і футбольні м’ячі. На завершення спортивного свята усі спортсмени і вболівальники пригощалися морозивом від депутата Херсонської міської ради  Руслана Рубана.

  Виконавчий комітет висловлює щиру вдячність начальникові управління освіти Херсонської міської ради Юрію Ніконову, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району, вчителям фізичної культури, суддям на чолі з Едуардом Тонконогом, медичним сестрам, які з турботою супроводжували  матчі, працівникам стадіону «Майстер – С», усім дітям і батькам  за співпрацю у реалізації цього та інших соціально спрямованих проектів виконавчого комітету, служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради!

  З Днем народження, рідний Херсон! Веселого і змістовного свята усім херсонцям!

 

 

 Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради