Меню сайту

Шановні волонтери! Вітаю вас з нагоди свята – Міжнародного дня волонтера!

Зображення: 
Шановні волонтери! Вітаю вас з нагоди свята –  Міжнародного дня волонтера!

 У цей день ми згадуємо словами щирої вдячності  тих, хто, незалежно від віку, статі, професії і статків,  за покликом серця і відчуттям справедливого милосердя в душі присвятив себе волонтерству.

      Патріотизм, солідарність, взаємодопомога  - не просто красиві слова для багатьох херсонців, хто протягом останніх років долучився до всенародного волонтерського руху, який є свідченням єдності України і зрілості громадянського суспільства.

      Вдячність і повага кожному волонтеру, хто дарує людям найважливіше — турботу, любов, надію. Особливі слова вдячності нашим волонтерам – школярам, які беруть найактивнішу участь в усіх соціальних проектах органу місцевого самоврядування, спрямованих на підтримку українських воїнів, що боронять нашу землю на Сході і південному кордоні, літніх самотніх людей, однолітків, що посиротили або опинилися у складних життєвих обставинах !

     Міцного здоров’я, наснаги, оптимізму і віри  у надзвичайну важливість вашої справи всім вам - сміливим, щедрим на добро, співчуття і взаємодопомогу ! Поваги і шани держави та співвітчизників!

 

Голова Дніпровської районної                                   Владислав Кондратов

у м. Херсоні ради