- Головна
- Депутатський корпус
- Публічна інформація
- Нормативно-правові акти
- Проекти нормативно-правових актів
- Адміністративні послуги
- Районні програми-2022
- Правила благоустрою території в м. Херсоні
- Вакансії
- прес-центр
- Графік прийому громадян
- Профспілка
- Контакти
- Запобігання та виявлення корупції
- COVID-19
Три райони міста Херсона відзначили разом День місцевого самоврядування!
Шостого грудня у залі Суворівської районної у м. Херсоні ради була започаткована нова традиція – відзначати День місцевого самоврядування разом депутатам, працівникам апаратів виконкомів, активістам усіх трьох районів у місті. До святкової зали були запрошені голови органів самоорганізації населення (квартальних комітетів), правлінь ОСББ , працівників виконавчих органів районних у місті Херсоні рад. Свято розпочалось з привітань голів Дніпровської районної ради Владислава Кондратова, Корабельної районної ради Наталі Чорненької та Суворівської районної ради Андрія Задніпряного, які побажали усім, хто працює у місцевому самоврядуванні, професійних успіхів, сил, оптимізму, наснаги та міцного здоров’я. Кращі працівники апаратів виконкомів були відзначені головами районних рад Грамотами та Подяками .
Від імені одного з ініціаторів цього святкування, депутата Херсонської обласної ради Юрія Рожкова, усіх присутніх привітала з професійним святом його помічник Юлія Дробот, додавши до привітань цінні подарунки відзначеним посадовцям.
Завершились урочистості концертом херсонських артистів.

Прес-служба виконавчого комітету
Дніпровської районної у м. Херсоні ради






