Меню сайту

Шановні херсонці! Дорогі діти!

Зображення: 
Шановні херсонці! Дорогі діти!

 Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколаяодним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що наповнює наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками

Сьогодні наші серця наповнюються милосердям та добротою, і не секрет, що цього дня кожний із нас, незважаючи на вік, чекає на диво

Усі діти з нетерпінням чекають цього зимового ранку, аби зазирнути під подушку та обов’язково знайти там подарунок від Святого Миколая. Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Нехай Святий Миколай освятить Вас найкращими людськими чеснотами, благословить на добрі справи, принесе злагоду Вашим родинам!

Сердечно бажаю і малим, і дорослим херсонцям  згадати про те, з чого починалося багато століть тому це улюблене нами  свято – з сердечної доброти, з самопожертви, з допомоги бідним і нужденним!  Давайте ж разом із Святим Миколаєм зігріємо теплом своїх сердець та допомогою тих, хто опинився у скруті і потребує підтримки усієї громади!

Бажаю усім міцного здоров’я, достатку, радості, миру та великої духовної благодаті!

 

 

Голова Дніпровської районної

у м. Херсоні ради                                                               Владислав Кондратов