Меню сайту

Святкові заходи для малечі тривають

Зображення: 
Святкові заходи для малечі тривають

 6 січня 2019 року 28 дітлахів, які мешкають у віддалених населених пунктах Дніпровського району (с.с. Богданівка, Петрівка, Сонячне) отримали можливість  відвідати  виставу Херсонського Академічного обласного театру ляльок. Такий чудовий новорічний подарунок діти з малозабезпечених родин та родин учасників АТО отримали завдяки ініціативі та підтримці депутатів Дніпровської районної у м. Херсоні ради Івана Коваля, Сергія Ярощука та інших,  депутата Зеленівскої селищної ради Олексія Білого, а також Світлани Олексіївни Воробей. За доброю традицією, доставку дітей з віддалених селищ району у комфортабельному автобусі забезпечили водії автотранспортного підприємства «Іксора».

         У оновленому театрі ляльок на дітей чекала цікава, захоплююча святкова програма та  солодкі подарунки, придбані депутатами. Про те, що свято вдалося, свідчили задоволені обличчя  і малечі, і дорослих!

         Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради, орган опіки та піклування, висловлює щиру вдячність організаторам свята – депутатам місцевих рад та директору автопідприємства «Іксора» Миколі Джиганському за надану можливість малюкам з соціальних родин змістовно і весело провести святковий ранок!

 

Прес-служба виконавчого комітету

 Дніпровської районної у м.Херсоні ради