Меню сайту

Увага!

Зображення: 
Увага!

 Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради повідомляє, що з 01.01.2019 внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, які передбачають надання житлових субсидій у грошовій формі. Але монетизація субсидіювання не стосується домогосподарств, яким субсидію призначено на поточний опалювальний період 2018 — 2019 років - до кінця опалювального періоду (30 квітня 2019 року) надання субсидії їм буде проводитись за попередніми правилами.

Заяву про призначення житлової субсидії та Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії, громадянам необхідно подавати до управління соціального захисту населення лише за новими формами. Обов’язковою умовою подачі заяви та декларації є наявність у заявника засобу мобільного зв’язку.

 

Звертаємо Вашу увагу:

За отриманням інформації з будь-яких питань, пов’язаних з призначенням житлової субсидії, одержувачі субсидії звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

За отриманням інформації щодо спожитих послуг, нарахованих сум за послуги, розміру заборгованості (переплати) одержувачі житлової субсидії звертаються до управителів, голів правлінь ОСББ, надавачив комунальних послуг.

За отриманням інформації щодо операцій, здійснених за обліковим записом одержувача житлової субсидії щодо перерахування коштів управителям, ОСББ, надавачам комунальних послуг, одержувачі субсидії звертаються до АТ “Ощадбанк”. Інформація надається в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.

Також наголошуємо, що з 01.05.2019 усім отримувачам житлових субсидій необхідно звернутися до управляння праці та соціального захисту населення та подати заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб.

ЗАЯВА

ДЕКЛАРАЦІЯ