Меню сайту

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ !

Зображення: 
ДО УВАГИ  ВИБОРЦІВ !

 31 грудня 2018 року офіційно розпочато виборчу кампанію по виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців  виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради повідомляє, що перевірити правильність своїх даних, внесених до Державного реєстру виборців, Ви можете:

* звернувшись безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців (м. Херсон, вул. Перекопська, 166, каб.312);

*на веб-сторінці Центральної виборчої комісії https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index через особистий кабінет виборця https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN.

Громадяни, які мають право голосу та змінили свої персональні дані (ім’я, прізвище, дату народження), проходили строкову військову службу й демобілізувались, звільнились з установ виконання покарань, змінили адресу реєстрації, або яким виповнилось 18 років, перевірте правильність внесення змін до своїх даних в Державному реєстрі виборців заздалегідь!

Ваше свідоме ставлення до достовірності даних забезпечить високий рівень підготовки списків виборців.

         Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей, це потрібно зробити лише один раз. І якщо у виборця є помилка в персональних даних, вона буде виправлена раз і назавжди. Таким чином це забезпечить правильність Ваших даних у списках виборців на виборах усіх рівнів.

         Щодня робочого тижня, 8.00 - 12.00, 13.00 – 16.00 , Ви можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців. При зверненні треба обов'язково мати при собі паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України, документи, що підтверджують зміни у ПІБ, даті народження тощо.

       Заяви виборців приймаються не пізніш як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку, не розглядаються.