Меню сайту

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!

Зображення: 
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИБОРЦІВ!

 Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями Ви не можете  взяти участь у голосуванні на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, то Ви маєте можливість (на період їх проведення) змінити місце голосування.

Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

За мотивованим зверненням виборця, орган ведення Державного реєстру виборців може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.

До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси за якою він бажає проголосувати. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Для виборців, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя або тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру  виборців за місцем свого перебування щодо тимчасової зміни місця голосування з паспортом громадянина України.

Виборець, який проживає в Україні, але на день виборів перебуватиме за її межами, може звернутися з заявою про тимчасову зміну місця голосування до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою або до органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

Заяви виборців приймаються не пізніше як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку, відповідно до законодавчих вимог не розглядаються.