Меню сайту

Відбулось чергове засідання комісій з питань безпеки та цивільного захисту населення Дніпровського району

Зображення: 
Відбулось чергове  засідання комісій  з питань безпеки та цивільного захисту населення Дніпровського району

 18 січня 2019 року відбулися засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та евакуації Дніпровського району м. Херсона, нарада з питань цивільного захисту з представниками підприємств,установ,організацій району.

На нараді розглянуті питання:

1. Про підсумки виконання завдань у сфері цивільного захисту Дніпровської районної у м. Херсоні ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік.

2. Підведення підсумків роботи комісій з питань ТЕБ та НС та евакуації Дніпровського району м. Херсона за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік.

3.Забезпечення готовності об'єктових органів з евакуації до виконання завдань.

4.Забезпечення готовності підприємств, установ, організацій району до виконання мобілізаційних завдань.

5.Заходи щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов'язані з різким погіршенням погодних умов в зимовий період

6. Стан впровадження на потенційно-небезпечних об’єктах систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення.

7. Стан забезпечення засобами індивідуального захисту органів дихання зокрема, непрацюючого населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення, персоналу хімічно-небезпечних об'єктів та працівників підприємств, що знаходяться в зонах можливого хімічного забруднення.

8. Створення та функціонування добровільних протипожежних формувань та пожежно-технічних комісій на території Дніпровського району    м. Херсона.

9. Створення, функціонування та забезпечення фінансування підрозділів місцевої пожежної охорони.

    Заступник голови районної ради з питань діяльності  виконавчих органів ради Сергій Ярощук інформував присутніх, що основні заходи Плану цивільного захисту Дніпровського району м. Херсона  за 2018 рік виконані.

       Звернув увагу на забезпечення контролю за плануванням, підготовкою і проведенням заходів:

-з евакуації;

- з запобігання виникненню надзвичайних ситуацій;

-  з мобілізаційних питань.

   Головний спеціаліст  з питань цивільного захисту сектору з питань цивільного захисту  виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради Юлія Лесків, з метою вжиття заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій та забезпечення оперативного реагування у разі їх виникнення внаслідок погіршення погодних умов, рекомендувала представникам підприємств, закладів, установ:

     - забезпечити роботу об'єктових комісій з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, оперативних штабів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

     - спланувати заходи щодо переходу на автономне живлення електроенергією;

     -перевірити готовність системи оповіщення і забезпечити своєчасне інформування органів влади про порядок дій під час ускладнення гідрометереологічної обстановки.

 

Прес-служба виконавчого комітету 

Дніпровської районної у м. Херсоні ради