Меню сайту

Шановні херсонці!

Зображення: 
Шановні херсонці!

 Щиро вітаю Вас з визначним державним святом – Днем Соборності України! 

     100 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу - 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися у самостійну соборну державу.

    День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як визначна святкова дата – День Соборності України. Цей день стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

    Складна доля української державності знов випробує на міцність нашу волю до незалежності і самостійного розвитку. Виконання заповіту наших славних предків вимагає від нас виваженості рішень і висновків, наполегливості в реалізації планів реформування та розвитку нашої держави, єдності зусиль задля спільної Перемоги! Бажаю всім  оптимізму і віри , професійної і творчої наснаги, солідарності дій  на шляху зміцнення і розвитку  єдиної і незалежної України!

    Слава Україні! Героям слава!

 

Голова районної ради                                          Владислав Кондратов