Меню сайту

Запрошуємо перевірити себе у Державному реєстрі виборців!

Зображення: 
Запрошуємо перевірити себе у Державному  реєстрі виборців!

 31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. З метою виготовлення якісних списків виборців, Центральна виборча комісія надала усім громадянам України, старшим за 18 років, можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому.  Для цього на офіційному сайті ЦВК, у розділі «Державний реєстр виборців», є закладка «Кабінет виборця». Зайдіть в нього, натисніть «Перевірка включення» і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь щодо Вашого включення до Державного реєстру виборців.

           У разі отримання відповіді щодо  Вашої відсутності у Державному реєстрі виборців Вам   о б о в ‘ я з к о в о  потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем Вашого мешкання.

          Для мешканців Дніпровського району отримати консультацію можна у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою м.Херсон, вул. Перекопська, 166,  ІІІ поверх, каб.312, з 8.00 до 15.30 (обідня перерва з 12.00 до 13.00 ), крім вихідних. Довідки за телефонами: 51-86-00, 35-20-04.

        Заяви виборців приймаються не пізніше як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку, не розглядаються.

        При собі необхідно мати паспорт (копію паспорта), а тим, у кого паспорт у вигляді ID-картки, також необхідно надати Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця мешкання.