Меню сайту

Голова Дніпровської районної у місті ради відзвітував перед депутатами

Зображення: 
Голова Дніпровської районної у місті ради відзвітував перед депутатами

26 лютого відбулась чергова, ХХІХ  сесія Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Крім нагальних бюджетних, організаційних питань, депутати заслухали звіти керівників виконавчих органів - відповідальних осіб за виконання 5 регіональних галузевих програм, які були реалізовані у 2018 році, а саме :

- Програма «Діти»(50 тис. грн.)

- Програма «Благоустрій, розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Дніпровського району» (536,9 тис.грн.)

- Програма підтримки органів самоорганізації населення (квартальних комітетів) в районі(313 тис.45 грн.)

- Програма з подолання та запобігання бідності(173 тис.168 грн.)

- Програма «Ветеран»(10 тис грн.)

 Після обговорення , депутати затвердили звіти відповідальних виконавців, визнавши, що усі бюджетні кошти були витрачені за призначенням у повному обсязі.

Основним питанням порядку денного був Звіт голови районної ради Владислава Кондратова про роботу ради та її виконавчих органів за 2018 рік. Враховуючи те, що зі змістом річного звіту депутати мали змогу ознайомитися заздалегідь з наступним обговоренням на засіданнях депутатських комісій, голова районної ради відповів на запитання колег, коротко дав характеристику роботи кожного виконавчого органу ради, її колегіально-дорадчих органів, у діяльності яких беруть активну участь депутати районної ради. Підсумовуючи, Владислав Кондратов сказав: « Здійснення усього переліченого на виконання делегованих Дніпровській районній у місті Херсоні раді, її виконавчим органам державою та Херсонською міською радою повноважень, разом із тими справами, що не увійшли до звіту, стало можливим завдяки конструктивному настрою, відповідальності та злагодженості дій депутатського корпусу ради, її постійних комісій, виконавчих органів ради у плідній  співпраці з активом і територіальною громадою району і міста».

 Підводячи підсумки роботи сесії, голова Дніпровської районної ради ще раз подякував депутатам за відповідальну співпрацю, за ініціацію та підтримку заходів соціального спрямування, розвиток дитячого спорту, творчості, волонтерського руху, з питань благоустрою, розвитку самоорганізації населення  тощо.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради