Меню сайту

Шановні виборці - мешканці Дніпровського району міста Херсона!

Зображення: 
Шановні виборці - мешканці Дніпровського району міста Херсона!

 Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради, відділ ведення Державного реєстру виборців, запрошують вас використати право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей, це потрібно зробити лише один раз і, якщо є помилка в персональних даних виборця, вона буде виправлена раз і назавжди, що забезпечить правильність Ваших даних у списках виборців на виборах усіх рівнів і надасть можливість використати своє конституційне право на вибір влади.                 

       З 01 березня 2019 року  ви можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпровської районної у місті Херсоні ради за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, каб. 312          щ о д е н н о, з 8:00 до 15:30, обідня перерва з 12:00 до 12:45. При зверненні треба обов’язково мати при собі паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України, а для тих, у кого паспорт у вигляді ID-картки, необхідно надати Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

      Заяви виборців щодо внесення змін і уточнень приймаються не пізніше як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку, не розглядаються.