Меню сайту

Шановні отримувачі житлової субсидії!

Зображення: 
Шановні отримувачі житлової субсидії!

 З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена у період до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року, буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена у період з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

особам, які не одержують пенсію, - АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

 Звертаємо вашу увагу, що після отримання субсидії готівкою, споживач має обов’язково забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання  державної підтримки.