Меню сайту

Розглянуті різні питання сфери життєдіяльності на нараді з головами правлінь ОСББ Дніпровського району

Зображення: 
Розглянуті  різні питання сфери життєдіяльності на нараді з головами правлінь ОСББ Дніпровського району

 12 березня у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбулась нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків району, на якій були присутні депутати Херсонської міської ради Дьякова Оксана та Пушкарьова Катерина.

 Розпочалась нарада з оголошення подяки голови районної ради Владислава Кондратова 5-ти кращим на сьогодні головам правлінь ОСББ Дніпровського району з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення:

- ОСББ «Металург -16»;

- ОСББ «Колорит»;

- ОСББ «Наша Надія»;

- ОСББ «Пролісок»;

- ОСББ «Буревісник – 2016».

Переходячи до розгляду питань, винесених на засідання, виступила начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району Оксана Васильєва з детальними роз’ясненнями щодо змін у законодавстві в сфері призначення субсидій, а також відповіла на численні запитання.

Запрошений на нараду начальник відділу управління податків та зборів з фізичних осіб - підприємців Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Сергій Рудницький проінформував голів правлінь про особливості оподаткування ОСББ та залучених працівників.

 Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю Головного управління держпраці у Херсонській області  Ірина Кравець звернулась до голів правлінь з роз’ясненнями щодо застосування дій Кодексу законів про працю України та інших актів законодавства України у сфері діяльності ОСББ.

Про проходження опалювального періоду 2018-2019рр. доповів начальник відділу збуту теплової енергії АТ «Херсонська ТЕЦ» Олександр Демченко.

Звичайно, не залишились без уваги питання благоустрою, головний спеціаліст Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона, Херсонської міської ради  Олег Лагута , нагадав усім присутнім  про додержання вимог та відповідальність за неналежне утримання прилеглих територій та зелених зон.

Нарада видалась дуже змістовною,  охопила різні сфери життєдіяльності та благоустрою району. Виконавчий комітет Дніпровської районної ради висловлює вдячність усім присутнім на засіданні представникам підприємств, установ, організацій нашого міста.  

 

Прес-служба виконавчого комітету  

Дніпровської районної у м. Херсоні ради