Меню сайту

Заходи щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» розпочато!

Зображення: 
Заходи щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  розпочато!

 З метою забезпечення належного санітарного стану, благоустрою та озеленення території  після осінньо-зимового періоду, з 18 березня по 18 травня у Херсоні відбуватимуться заходи щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" .

       У рамках акції - прибирання територій, закріплених та прилеглих  до підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, сектору приватної забудови та забезпечення контролю за вивезенням сміття, минулорічного листя, гілля та твердих побутових відходів на міське сміттєзвалище, посадка дерев та кущів, приведення до ладу дворових територій, газонів, фасадів будинків.

         Кожен з нас, херсонців, може зробити свій внесок у спільну благородну справу, оскільки всі ми  патріоти своєї маленької Батьківщини і чистота нашого міста, району, його площ і вулиць, парків і скверів, дворів і будинків, передусім, залежить від усіх нас, нашого розуміння і бажання зробити власне життя комфортнішим .

Першими до заходів Всеукраїнської акції долучились квартальні активісти селищ Склотара та Текстильне, вийшли на весняне прибирання прилеглої до багатоповерхових будинків території і мешканці ОСББ «Самоцвіт», «Кулика 133» та працівники організацій, які обслуговують житлові будинки Дніпровського району.

       Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради переконаний, що спільними зусиллями ми повернемо Херсону минулий статус зеленого, охайного і комфортного для проживання та відпочинку міста!

  

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради