Меню сайту

Обираємо майбутню професію разом

Зображення: 
Обираємо майбутню професію разом

         19 квітня у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбувся профорієнтаційний захід для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей. До участі в заході були запрошені і учні комунального закладу «Гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Херсонської обласної ради. Ініціаторами та організаторами заходу стали студенти та викладачі Херсонської державної морської академії за підтримки спеціалістів сектору опіки та піклування районної служби у справах дітей.

         Усі структурні підрозділи навчального закладу, а саме : професійно-морський ліцей ХДМА, морський коледж ХДМА та власне Академія були представлені на цій презентації. Студенти та викладачі продемонстрували свої вміння та навички, розказали підліткам про буденні та святкові дні закладу. Учні професійно-морського ліцею детально презентували спеціальність "Офіціант. Бармен. Буфетник ". Коротко але наглядно розповіли про правила сервірування столу, продемонстрували барне приладдя, показали як користуватися шейкером, барною ложкою , познайомили з  іншими професійними тонкощами.

          Хлопці і дівчата, присутні на заході  опікуни дітей, зацікавлено сприйняли  презентацію, представлену однолітками, багатьом з них сподобалися  запропоновані професії, а пісні під гітару створили дружню атмосферу на цьому заході.

           Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради щиро вдячний адміністрації Херсонської державної морської  академії, особисто провідному фахівцеві навчально-методичного відділу ХДМА Ірині Марченко , за ініціацію заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю у сфері професійної орієнтації дітей та підлітків, якими опікується служба у справах дітей.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради