Меню сайту

Свято ветеранів Дніпровського району

Зображення: 
Свято ветеранів Дніпровського району

 Кожного року, напередодні Дня Перемоги 9 Травня , збираються разом ветерани, діти війни та активісти ветеранського волонтерського руху Дніпровського району.  Цього року благодійний обід за районною цільовою галузевою програмою «Ветеран» був організований радою ветеранів Дніпровського району 3 травня -  поважних гостей з радістю та турботою приймали у клубі-кафе «Золотий ключик».

     Словами поваги, вдячності, побажаннями здоров’я, добробуту та довголіття гостей свята привітали голова Дніпровської районної ради ветеранів Леонтіна Іванова, заступник голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Анатолій Толокнов, депутати Херсонських обласної та міської рад Юрій Рожков, Володимир Сальдо . Святковий настрій створили своїми піснями маленькі та дорослі  виконавці нашого міста. Безумовною окрасою свята і неочікуваним подарунком для ветеранів став виступ Народного артиста України Харіса Ширинського – разом з ним «День Перемоги» співали усі присутні на святкуванні. Задоволені святом ветерани отримали душевне піднесення від привітань, спілкування один з одним, від спогадів про молодість, теплої атмосфери та відчули щиру турботу, піклування і повагу. 

     Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради, Дніпровська районна рада ветеранів висловлюють щиру вдячність депутатам місцевих рад Сергію Кедровському, Володимиру Сальдо, Юрію Рожкову за спонсорську підтримку святкової зустрічі ветеранів Дніпровського району та вітають усіх херсонців з Днем Перемоги  з побажаннями мирного неба, людського щастя, довгих років життя!

 

 

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради