Меню сайту

«На жаль, день народження тільки раз на рік!..»

Зображення: 
«На жаль, день народження тільки раз на рік!..»

     У суботу, 4 травня, дитячий клуб-кафе «Золотий ключик» вкотре приймав маленьких гостей: дев’ять дітлахів, чиї батьки - учасники АТО  поклали своє життя, захищаючи вільне майбутнє своїх дітей, батьків, дружин та рідну землю. Іменинники, дні народження яких були у березні та квітні, зібрались разом. Організатори свята, що започаткували цю добру традицію, депутат Дніпровської районної у м. Херсоні ради Олег Баркаренко та директор КНСП «Оберіг» Лариса Цигульська, зібрали дітей з Херсону і Херсонської області.

     Добру ініціативу , як і завжди,  підтримали директорка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, багаторічний член виконавчого комітету Дніпровської районної у місті ради  Ірина Свинаренко, творчий колектив дитячого клубу-кафе, від імені органу місцевого самоврядування іменинників привітав заступник голови районної ради Сергій Ярощук. Винуватці торжества веселились, співали, танцювали, брали участь у конкурсах та розважальних вправах разом з клоунессою Ірискою. Не обійшлося і без великого, смачного торту!

      Наприкінці свята Олег Баркаренко вручив кожному іменинникові довгоочікувані подарунки, серед яких були іграшкові роботи, конструктори «Лего», ляльковий будиночок та інші намріяні дітлахами сюрпризи. Всі учасники свята залишилися задоволені цим прекрасним травневим  днем, сповненим дитячою радістю та душевним теплом і турботою дорослих.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсон ради