Меню сайту

«Безпечне та здорове майбутнє праці»

Зображення: 
«Безпечне та здорове майбутнє праці»

 Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради повідомляє, що відділом праці УПСЗН підприємствам та організаціям району доведений зміст плану заходів  із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці» та узагальнено надану ними інформацію. На всіх підприємствах створені організаційні комітети з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці.  На АТ «Херсонська ТЕЦ», ТОВ «Херсонська кондитерська фабрика», ТДВ «Херсонський маслозавод», ТОВ «Херсонський завод гумотехнічних виробів», ПрАТ «Дніпровський термінал», Службі автомобільних доріг у Херсонській області, ДП «Херсонський облавтодор», ХДУ, ХПЛХП, КЗ «Херсонський обласний онкологічний диспансер», КУ «Бюро судово – медичної експертизи», Квартирно – експлуатаційному відділі м. Херсона  на виконання заходів до Дня охорони праці:

 - проводились засідання у структурних підрозділах з метою ознайомлення працівників з виробничими ризиками та їх впливом на безпеку праці;

  - оновлювались та оформлювались стенди, присвячені Дню охорони праці; 

- переглядались програми навчання з питань охорони праці з урахуванням наявних та потенційних ризиків на робочих місцях;          

- проводились бесіди щодо необхідності дотримання вимог нормативних актів з охорони праці та попередження випадків травматизму;

- організовувались конкурси на найбезпечніше робоче місце, виробничу дільницю з матеріальним заохоченням кращих працівників;

- в закладах освіти проводились відкриті уроки , присвячені Дню охорони праці.

            У бібліотеці Херсонського професійного ліцею харчової промисловості  оформлено тематичну виставку літератури, присвячену Дню охорони праці.

            АТ «Херсонська ТЕЦ» організована перевірка стану охорони праці  щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці.

            КЗ Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер» з метою перевірки дотримання безпечних умов праці проведено обходи відділень та структурних підрозділів.

            ТОВ «Херсонський завод гумотехнічних виробів» проведено бесіду з робітниками щодо діючої на підприємстві системи охорони праці та триступеневого контролю за станом охорони праці.

            З особовим складом Квартирно – експлуатаційного відділу м. Херсона проведено додаткові заняття, присвячені безпечному виконанню робіт з підвищеною небезпекою.

            Службою автомобільних доріг у Херсонській області проведено позапланові інструктажі з безпеки дорожнього руху водіям підприємства.

            ДП Херсонський облавтодор» за підсумками конкурсу до Дня охорони праці, що відбувся протягом квітня 2019 року, визначено  кращу виробничу дільницю, краще робоче місце, кращого робітника та нагороджено грамотами - 10 працівників, відзначено подяками - 13 працівників. Надано матеріальне заохочення:

- нагородженим грамотами - у сумі 700 грн. кожному працівникові;

- відзначеним подяками – у сумі 500 грн. кожному працівникові.  

 19.04.2019 організовано участь 72  представників підприємств, установ та організацій району у міському семінарі до Всесвітнього Дня охорони праці на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

На семінарі відбулось нагородження грамотами та подяками з нагоди Всесвітнього дня охорони праці учнів загальноосвітніх шкіл за досягнення у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

 Учасників семінару ознайомлено зі станом  виробничого травматизму у м. Херсоні та Херсонській області, новими законодавчими актами з охорони праці та змінами до законодавчих актів з охорони праці.