Меню сайту

Спеціальне об’єктове навчання у КЗ "Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня»

Зображення: 
Спеціальне об’єктове навчання у КЗ "Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня»

 22  травня 2019 року спеціалістами сектору з питань цивільного захисту Дніпровського виконкому разом з представниками Дніпровського РВ м.Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області  прийнято участь у проведенні спеціального об’єктового навчання у КЗ « Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня » Херсонської обласної ради.  Тема заходу : « Робота штабу, органів управління цивільного захисту лікарні та формувань при проведенні аварійно-рятувальних робіт під час виникнення загрози або аварії на котельні та кисневому господарстві або в особливий період ».

         Цілями тренування стали:

- перевірка готовності формувань ЦЗ, добровільних пожежних дружин до дій за призначенням;

- практичне відпрацювання дій за сигналами оповіщення;

- придбання навиків з евакуації   при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій;

- вдосконалення практичних навиків з проведення аварійно-рятувальних робіт.

         Керівником навчання – головним лікарем КЗ « Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня » Херсонської обласної ради – Холодняк І.В. було поставлено завдання всім задіяним у тренуванні щодо приведення у готовність до дій аварійно-технічних підрозділів і формувань цивільного захисту, добровільних протипожежних формувань.

         В ході тренування відпрацьовано дії щодо організації порядку доведення до персоналу інформації про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації, евакуації персоналу та хворих. Організовано і здійснено заходи локалізації і ліквідації надзвичайних ситуацій, пожежі, із залученням необхідних сил та засобів.

         Висловлюємо подяку керівництву та всім задіяним у тренуванні за злагодженість дій та організацію взаємодії керівного складу, працівників  формувань цивільного захисту, добровільних пожежних дружин по виконанню завдань за призначенням.