Меню сайту

Укрзалізниця запровадила для людей з інвалідністю продаж пільгових квитків через інтернет

 З 17 січня 2019 року громадяни пільгових категорій, а саме особи з інвалідністю І, ІІ та ІІІ групи, особи з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ та ІІІ групи, батьки дітей з інвалідністю до 6 років та від 6 до 18 років можуть придбати пільгові квитки на поїзди онлайн.

Це стало можливим завдяки запровадженню Укрзалізницею спільно з Міністерством соціальної політики відповідної опції на сайті booking.uz.gov.ua. На першому етапі нова функція працює в тестовому режимі винятково на сайті Укрзалізниці booking.uz.gov.ua, у подальшому сервіс буде доступний також через мобільні додатки.

Під час оформлення пільгового квитка через інтернет, інформація, що введена пасажиром, про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд, його серію та номер, термін дії , відповідність прізвища, імені, типу пільги, групи інвалідності,  звіряється  з даними у Централізованому банку даних з проблем інвалідності Міністерства соціальної політики.

Якщо результати перевірки некоректні, пільговий квиток не продається.

Для перевірки наявної інформації про пільгове посвідчення в Централізованому банку даних з проблем інвалідності громадянам необхідно звернутися до органу соціального захисту населення за зареєстрованим або фактичним місцем проживання. У разі відсутності усієї необхідної інформації у посвідченні, зокрема у посвідченнях старого зразка, необхідно звернутись до органу, що його видавав, для заміни на документи нового зразка.

Для звірки інформації внесеної до Централізованого банку даних з проблем інвалідності мешканці Дніпровського району можуть звернутись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 166 кабінет 104 (тел.: 51-97-06).