Меню сайту

Нарада з головами квартальних комітетів Дніпровського району

Зображення: 
Нарада з головами квартальних комітетів Дніпровського району

  Виконавчий комітет  районної у місті ради, відділ з питань життєдіяльності щоденно співпрацюють з громадським активом району. 25 червня , у зв’язку з необхідністю реагування на виникнення загрози розповсюдження чуми свиней через випадок у  Таврійському мікрорайоні м. Херсона,  було скликано оперативну нараду з головами органів самоорганізації населення- квартальних комітетів.

    Про небезпеку виникнення та розповсюдження «африканської чуми свиней», необхідність проведення профілактичних заходів та пов’язані з цим завдання щодо збору та надання до виконавчого комітету інформації стосовно наявності у приватному секторі цього виду домашньої худоби поставили перед присутніми заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Ярощук та начальник Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини Тетяна Шершнева. Завідувач відділу з питань життєдіяльності району Маргарита Щербакова довела інформацію щодо узгодженого рішення про перенесення контейнерів для збирання сміття з вул. Перекопської, інших спільних заходів благоустрою району.

         Можливістю донести до голів квартальних комітетів інформацію щодо міграційних процесів у районі і необхідності участі громадськості у моніторингу неблагополучних сімей скористалася начальник служби у справах дітей Лілія Лісовик.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради