Меню сайту

Шановні правоохоронці !

Зображення: 
Шановні правоохоронці !

      Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради, громадського активу району прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем Національної поліції України!

     В умовах сьогодення, коли кожен новий день привносить у наше суспільне життя нові виклики, що потребують негайного вирішення, ми розуміємо, наскільки важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я. Але саме рівень довіри населення до поліції має бути головним  критерієм оцінки ефективності її діяльності.

   Переконаний, що разом, у тісній співпраці  та взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадським активом, населенням на засадах партнерства ви зможете підвищити ефективність реалізації державної політики у сфері захисту прав і свобод наших громадян, і, в першу чергу, дітей, протидії злочинності, насильству за ознаками статі, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

    Бажаю усім херсонським правоохоронцям міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у несенні служби  заради побудови суспільства, вільного від корупції, правового нігілізму, де люди будуть впевнені у захисті своїх прав і свобод.

   Найкращі побажання Вашим рідним і близьким, які повною мірою поділяють труднощі Вашого нелегкого обов’язку перед державою і народом!

   Нехай удача та успіх будуть вашими постійними супутниками у житті! Мужності вам, витримки й наснаги, !

 

Голова районної ради                                   Владислав КОНДРАТОВ