Меню сайту

Перекопська стала значно чистіша (фоторепортаж)

Зображення: 
Перекопська стала значно чистіша (фоторепортаж)

Чи можна зробити місто, район  чистішим,  ЯК це зробити ? – ці питання постійно на порядку денному у виконкомі Дніпровської районної у м. Херсоні ради, відділі з питань життєдіяльності, на нарадах з головами органів самоорганізації населення – квартальних комітетів, ОСББ.

У зв’язку з численними зауваженнями мешканців міста, і в першу чергу, Дніпровського району, на санітаний та естетичний стан однієї з центральних магістралей міста - вулиці Перекопської, виконавчим комітетом районної ради за погодженням з  виконкомом Херсонської міської ради та з урахуванням рекомендацій обслуговуючих комунальних підприємств та органів самоорганізації населення – квартальних комітетів мікрорайону «Воєнка» було прийнято обгрунтоване рішення про зміну дислокації контейнерів для збирання твердих побутових відходів.      

Впровадженню таких змін передувала добре спланована організаційна та роз’яснювальна робота за участі голів квартальних комітетів , спеціалістів профільного відділу виконавчого комітету районної ради: протягом двох місяців велась інформаційна кампанія «від будинку до будинку» з мешканцями сектору приватної забудови, що межує з вул. Перекопською, за допомогою квартальних активістів та «зелених шерифів» по дворам були рознесені особисті повідомлення з попереджувальною інформацією щодо запланованих змін.  

По-різному люди сприйняли ці зміни у дислокації контейнерів, бо, як відомо ще з шкільної програми, інстинкти « собаки Павлова» ніхто не відміняв, тим більше, що він вироблявся  протягом років… Конструктивні зауваження мешканців  у виконавчому комітеті були розглянуті і,  враховуючи побажання мешканців, для зручності та поліпшення санітарного стану дислокація місця розташування контейнерів була переглянута та вдосконалена, а саме: додатково будуть встановлені контейнери за наступними адресами:

  • вул. Офіцерська (Шмидта) – Ладичука – 2 шт.,
  • вул. Тягинська (Д.Бєдного) – Б.Хмельницького – 1 шт.,
  •  вул. Тягинська (Д. Бєдного) – Суботи – 2 шт.

У межах вулиць  Перекопська – Університетська – Чорноморська – Кременчуцька щовівторка, з 7.00 до 15.00, здійснюється подворовий  вивіз ТПВ – пакунків, виставлених навпроти будинку.

             Для довідки: 

За порушення чинного законодавства у частині благоустрою протягом  І півріччя 2019 року Інспекцією з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона Херсонської міської ради було складено 14 актів за результатами обстеження району, 6 з яких – щодо незадовільного санітарного стану   вул. Перекопської.            

Управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради виконавчому комітету Дніпровської районної  у м. Херсоні ради надавалися попередження щодо порушення правил безпеки  руху транспортних засобів з наполегливою вимогою перенесення контейнерів з зеленої зони вздовж вул. Перекопської.

Для поліпшення санітарного стану та благоустрою території з початку 2019 року на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ по вул. Ладичука та вздовж  вул. Перекопської виконавчим комітетом районної у місті ради витрачено бюджетних коштів ( тобто грошей громади) понад 40 тис. грн., тоді як за інформацією комунальних підприємств та підрядних організацій, незважаючи на укладені угоди з мешканцями приватного сектору, прилеглого до вул. Перекопської, за вивіз ТПВ існує заборгованість  більше 97 тис. грн., з них: по вул. Перекопській (непарна сторона) –     більше 15 тис. грн.,  по вул. Церковній (Старостіна) – 13 тис. грн.

Довідки за телефонами: 35-50-03, 35-50-05, 35-41-74.

Фотозвіт До/Після

вул. Перекопська – Ладичука

 

 

вул. Перекопська, 126 

 

 

вул. Перекопська/М.Садовського (Сакко і Ванцетті)  

 

 

вул. Перекопська/Суботи

 

вул. Перекопська/Сиваська