Меню сайту

Дорогі першокласники, учні та студенти, шановні вчителі і батьки! Щиро вітаю вас зі святом 1 Вересня – Днем знань!

Зображення: 
Дорогі першокласники, учні та студенти, шановні вчителі і батьки! Щиро вітаю вас зі  святом 1 Вересня – Днем знань!

 Це світле свято тих, хто вже має досвід начання, і тих, хто вперше йде до школи, вперше сяде за парту і помандрує до  країни знань. Бажаю усім учням  бути допитливими, активними, наполегливими у здобутті нових знань та вмінь!

Для студентів 1 вересня - це також ПОЧАТОК нового, що  наблизить кожного з них до самостійного життя і, перш за все, до отримання диплому про вищу освіту, який відкриє нові можливості Усім студентам - творчих та наукових успіхів, натхнення та здійснення заповітних мрій!

       Дякую  батькам учнів та студентів, які підтримують своїх дітей в  усіх добрих починаннях, надихають їх на нові здобутки, виховують їх справжніми  патріотами нашої Батьківщини!

          З особливою теплотою, -  щира  вдячність усім вчителям та викладачам за їхній неоцінимий внесок у виховання юних громадян нашої держави! Ви є вірними друзями і порадниками, мудрими наставниками і помічниками  для усіх школярів  і  студентів.

          Бажаю  всім увійти  в новий навчальний рік у доброму настрої, з щирим бажанням навчатися і вчити,  з надією на краще майбутнє нашої держави та рідної Херсонщини!  Міцного усім здоров`я, терпіння, миру, злагоди та впевненості у своїх силах!

                                                                                                            

Голова районної ради                                                  Владислав КОНДРАТОВ