Меню сайту

Запобігання та протидія домашньому насильству – спільна справа

Зображення: 
Запобігання та протидія домашньому насильству – спільна справа

          30 серпня у виконавчому комітеті Дніпровської районної ради відбулась планова нарада з головами органів самоорганізації населення - квартальних комітетів. За ініціативою правоохоронних органів був обраний порядок денний, який не може залишати громадський актив району байдужим: за темою «Запобігання та протидія домашньому насильству» до присутніх звернулися старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю УПП в Херсонській області ДПП, старший лейтенант поліції Антон Вах та інспектор із ЗГ ДПП, лейтенант патрульної поліції Алла Клімова. Також у заході взяли участь представник Центру безоплатної правової допомоги, юрист кризового центру для жінок, що постраждали від домашнього насилля; координатор мобільної бригади №36 соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства; головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

       Під час  спілкування  з правоохоронцями та спеціалістами соціальних служб голови квартальних комітетів ознайомились зі змінами у законодавстві з питань домашнього насильства, основними напрямами реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямованими на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства. З метою попередження домашнього насильства та отримання допомоги було розповсюджено тематичні буклети.

       Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради, як орган опіки та піклування в районі з певними повноваженнями у сфері запобігання гендерному насильству, висловлює подяку своїм партнерам - представникам патрульної поліції, Центру безоплатної правової допомоги та Головного територіального управляння юстиції за змістовне консультування представників громадського активу, яке стане запорукою ефективного попередження побутового насильства у сім’ях херсонців.

 

Прес-служба виконавчого комітету

Дніпровської районної у м. Херсоні ради